Tarptautinis projektas „Išvyk, bet nepamiršk sugrįžti!“

26 liepos, 2013

Esi jaunas, iniciatyvus, socialiai atsakingas ir kūrybingas? Tau rūpi Lietuvos jaunimo problemos? Domiesi emigracijos ir reemigracijos situacija Lietuvoje?

Jei taip -  tarptautinis ES remiamas Youth Democracy projektas „Išvyk, bet nepamiršk sugrįžti!“ kaip tik Tau! Projekto dalyviai – jauni žmonės iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Bus analizuojama jaunimo emigracijos problema, diskutuojama, kokios turi būti mūsų šalys, kad išvykusieji savo ateitį sietų su savo gimta šalimi. Kursi videofilmus, imsi interviu, rašysi straipsnius, gilinsiesi į statistiką, analizuos problemą, daug bendrausi su jaunuoliais iš Latvijos ir Estijos bei keliausi.

 

Šiuo metu Studijų užsienyje informacijos centras renka norinčius projekte dalyvauti jaunuolius (gali būti vyresnių klasių moksleiviai, studentai, ar jau baigę studijas). Kiekvienoje šalyje bus suburiama darbo grupė, kuri analizuos jaunimo emigracijos problemą.

Rugsėjo 6 d. – pirmasis projekto komandos susitikimas (12 žmonių iš Lietuvos).

Lapkričio mėn. Latvijoje susitiks darbo grupės iš trijų šalių ir kartu praleis visą savaitę (dalinsis surinkta informacija, lygins padėtį visose trijose šalyse, rengs rezoliuciją, skirtą atsakingoms valstybės institucijoms (bendrą visoms trims šalims): su problemos įvardijimu ir galimais sprendimo būdais).

Gruodžio mėn. vienu metu visose trijose šalyse bus rengiamas „Welcome Home“ kalėdinis vakarėlis, kurio metu rezoliucijos bus įteikiamos pasirinktų institucijų atstovams. Vakarėliai vyks tuo pačiu metu, planuojamas internetinis video ryšys tarp vakarėlių.

Norintys dalyvauti savo CV iki rugpjūčio 1 d. galite siųsti adresu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  ir laukti skambučio.

Studijų užsienyje informacijos centro informacija

 

Naudingos nuorodos

  •  
     


    2022