RENGINIŲ CIKLAS “VERSLAS VEŽA” – JAUNIMO VERSLUMO SKATINIMUI

16 rugsėjo, 2013

VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su Ūkio ministerija organizuoja renginį jaunimo verslumo skatinimui „Verslas veža“. Renginys vyks jau šį penktadienį, rugsėjo 20 d. Kauno Žalgirio arenoje (Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas).

Nemokamame renginyje sėkmės istorijomis ir verslo patirtimi dalinsis atlikėjas, prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, „radistas“ Rolandas Mackevičius, „ŽAS“ narys ir įmonės „Motiventti“ vadovas Linas Zareckas-Choras, manodrabuziai.lt įkūrėja Milda Mitkutė, kosmetikos įmonės „Uoga uoga“ steigėja Lena Sokolovska ir kiti nuosavus verslus sukūrę jauni žmonės.

„Verslas veža“ – tai galimybė savo kelio beieškančiajam sužinoti, nuo ko ir kaip pradėti savo verslą ar paversti realybe ilgai savyje brandintas verslumo idėjas. Siekiame motyvuoti Lietuvos jaunus, ambicingus ir apie savo ateitį galvojančius jaunuolius įkūnyti savo idėjas versle, suteikti pasitikėjimo savo jėgomis, skleisti informaciją apie galimybes rasti ir gauti visapusišką paramą, pradedant verslą”- teigia organizatoriai.

Dalyvavimas renginiuose – nemokamas, renginiai “Verslas veža” vyks Klaipėdoje, Mažeikiuose, Šiauliuose, Visagine, Utenoje, Telšiuose, Utenoje.  Renginių partneriai: LR Ūkio ministerija, Regioniniai verslo informavimo centrai, Turizmo ir Verslo informavimo centrai.

 

„Verslas veža“ Kaune

 

Data: 2013 m. rugsėjo 20 d.

Laikas: Nuo 10 val. iki 18 val. Dalyviai laukiami atvykstant bet kuriuo metu.

Vieta: Žalgirio arena, Arenos klubas, 1 a., Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

 

Renginio programa: čia 

Išankstinė registracija internete čia 

 

 

VšĮ “Versli Lietuva” informacija

Naudingos nuorodos

  •  
     


    2022