EUROPOS PILIEČIŲ DISKUSIJOS VILNIUJE

25 lapkričio, 2013

2013 m. gruodžio 13 d. Vilniaus miesto rotušėje dalyvaukite diskusijoje su Europos Komisijos pirmininko pavaduotoja Viviane Reding. Diskusijos temos – Europos piliečių teisės, Europos atsakas į ekonomikos krizę ir Europos vizija. Galėsite aptarti ir Jums aktualius, nebūtinai su šiomis trimis temomis susijusius klausimus.

Su: Viviane Reding, Europos Komisijos pirmininko pavaduotoja

Apie: Europos piliečių teises, Europos atsaką į ekonomikos krizę ir Europos viziją 2020-aisiais

Kada: 2013 m. gruodžio 13 d. Pradžia – 12.00 val.

Kur: Vilniaus miesto rotušėje (Didžioji g. 31, Vilnius)

Tiesioginę renginio transliaciją galėsite žiūrėti čia (nuoroda bus vėliau)

REGISTRUOTIS (iki gruodžio 9 d.). Paskubėkite, nes dalyvių skaičius ribotas!

Kam skirtos Europos piliečių diskusijos?

Ši diskusija yra Europos Komisijos iniciatyvos, įgyvendinamos visose ES šalyse, dalis. Per iniciatyvos renginius žmonės turi galimybę su ES politikais diskutuoti apie Europos piliečių teises, Europą, kurioje jie nori gyventi, ir lūkesčius, susijusius su Europos Sąjunga.

Šios diskusijos – tai atsakas į Europos Komisijos Pirmininko José Manuelio Barroso raginimą surengti plačias diskusijas dėl siūlymų sukurti glaudesnę ekonominę ir pinigų sąjungą ir demokratiniu teisėtumu pagrįstą politinę sąjungą.

Piliečių diskusijos yra veiklų, skirtų 2013-iesiems – Europos piliečių metams – paminėti, dalis. Šie metai skirti Jūsų, kaip Europos piliečių, teisėms.

Šis renginys fotografuojamas ir filmuojamas. Dalyvaudami renginyje, suteikiate teisę Jus filmuoti, fotografuoti, daryti garso įrašus ir naudoti šią medžiagą Europos Komisijos nuožiūra. Jūs atleidžiate Europos Komisiją nuo bet kokios atsakomybės, susijusios su nurodytais veiksmais, ir suprantate, kad Europos Komisija neprisiima atsakomybės dėl bet kokios žalos Jūsų asmeniui ar nuosavybei, galinčios atsirasti dėl šių veiksmų.

Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje informacija

 

 

 

 

Kontaktiniai duomenys

 • http://www.kaunastic.lt/test/images/tel.png+370 677 75536

  http://www.kaunastic.lt/test/images/address.png

  Studentų g.11-134

  53361 Akademija, 

  Kauno raj.

     http://www.kaunastic.lt/test/images/mail.png  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

    http://www.kaunastic.lt/test/images/fb.png Europe Direct Kaunas

  Nemokamas telefonas (Briuselis)

  0080067891011              

         

Video

 • EUROPOS PILIEČIŲ METŲ HIMNAS

Naudingos nuorodos

 •  
   


  2022