PASKAITA APIE ES AKTUALIJAS - PRAVIENIŠKIŲ BIBLIOTEKOJE

10 gruodžio, 2013

Gruodžio 9 d. Kauno Europe Direct informacijos centro vadovė D.Lukoševičiūtė-Burneikienė dalyvavo renginyje Kaišiadorių rajono viešosios bibliotekos Pravieniškių filiale. Renginio dalyviams – Pravieniškių mokyklos vyresniųjų klasių moksleiviams ir bendruomenės nariams buvo priminta ne tik Europos Sąjungos susikūrimo istorija ir aptarti svarbiausi organizacijos raidos etapai, bet pasigilinta ir į Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai naujienas, „karščiausius“ įvykius Ukrainoje ir jų reikšmę visai tarptautinei bendrijai.

Smagu buvo apsilankyti modernioje ir gražiai išremontuotoje Pravieniškių bibliotekoje – buvo galima pajusti, kad ši vieta yra mėgiama kaimo žmonių. Ačiū renginio iniciatorei bibliotekininkei Marytei Drulienei, su kuria Kauno Europe Direct centro bendradarbiavimas prasidėjo prieš gerus metus, kai ji su savo komandomis aktyviai prisijungė prie visą Lietuvą apėmusio ir didelį dalyvių skaičių pritraukusio protų mūšio projekto "Europrotai“.

Kauno ED informacija

 

 

 

 

Kontaktiniai duomenys

 • http://www.kaunastic.lt/test/images/tel.png+370 677 75536

  http://www.kaunastic.lt/test/images/address.png

  Studentų g.11-134

  53361 Akademija, 

  Kauno raj.

     http://www.kaunastic.lt/test/images/mail.png  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

    http://www.kaunastic.lt/test/images/fb.png Europe Direct Kaunas

  Nemokamas telefonas (Briuselis)

  0080067891011              

         

Video

 • EUROPOS PILIEČIŲ METŲ HIMNAS

Naudingos nuorodos

 •  
   


  2022