ŽINIASKLAIDOS KONKURSAS „EUROMEDIJA 2013“ – PAKOREGUOTI NUOSTATAI

22 gruodžio, 2013

Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kviečia žurnalistus, fotožurnalistus ir socialinės medijos autorius susirungti dėl garbingų nominacijų jau penktajame konkurse žiniasklaidai „EuroMedija 2013“. Europos Sąjungos temomis paskelbti darbai gali būti teikiami iki 2014 m. sausio 15 dienos.

„Brandus ir žiniasklaidos bendruomenės vertinamas „Euromedijos“ konkursas išaugo iš vaikiškų rūbelių. Šiandien tai ne vien solidus žiniasklaidos konkursas, bet ir būdas kalbėti apie Europos temų nagrinėjimą žiniasklaidoje ir apie pačią žiniasklaidą bei jos pokyčius. Džiaugiuosi, kad šiais metais prie atsinaujinusio konkurso vertinimo komisijos prisijungė nauji žiniasklaidos bendruomenėje gerbiami žmonės“,- sakė EK atstovybės Lietuvoje Spaudos ir informacijos skyriaus vadovas Giedrius Sudikas.

2013 m. konkurse norime atkreipti žiniasklaidos bendruomenės dėmesį į svarbiausius dabartinius ES prioritetus: (1) Lietuvos pirmininkavimą ES Tarybai, (2) Europos ateitį ir (3) piliečių Europą. Tačiau konkurso dalyviai gali teikti darbus ir kitomis ES temomis ir tokių darbų vertinimas būtų lygiavertis. Trumpas ir tikslus temų aprašas pateiktas konkurso dokumentuose.

Konkurso nuostatai

Konkurso paraiškos forma

 

Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje informacija

Kontaktiniai duomenys

 • http://www.kaunastic.lt/test/images/tel.png+370 677 75536

  http://www.kaunastic.lt/test/images/address.png

  Studentų g.11-134

  53361 Akademija, 

  Kauno raj.

     http://www.kaunastic.lt/test/images/mail.png  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

    http://www.kaunastic.lt/test/images/fb.png Europe Direct Kaunas

  Nemokamas telefonas (Briuselis)

  0080067891011              

         

Video

 • EUROPOS PILIEČIŲ METŲ HIMNAS

Naudingos nuorodos

 •  
   


  2022