Informacija apie Europos Parlamento rinkimus - viename puslapyje

03 sausio, 2014

2013 m. gruodžio 1 d. pradėjo veikti Europos Parlamento tinklalapis, skirtas 2014 metais vyksiantiems Europos Parlamento rinkimams. Šiame puslapyje galima rasti visą informaciją, susijusią su EP rinkimų komunikacijos kampanija ir temomis, renginiais, skirtais rinkimams, bei teisinę informaciją apie rinkimų organizavimą atskirose Europos Sąjungos šalyse.

Ką rasite šiame tinklapyje?

Žinių sraute - rasite pranešimus spaudas ir vėliausias naujienas, susijusias su rinkimų kampanija. Čia pat skelbiamos nuotraukos ir infografikai.

Dalis "Svarbiausios temos" skirta kampanijos metu gvildenamom temoms, kur Europos Parlamento vaidmuo yra labai svarbus, t.y. ekonomika, nedarbo mažinimas, pinigų politika ir biudžetas, Europos Sąjungos vaidmuo pasaulyje bei ES gyvenimmo kokybė.

Dalyje "Valstybėse narėse" galėsite susipažinti su visų Europos Sąjungos valstybių narių rinkimų įstatymais, renkamų europarlamentarų skaičiumi, rinkimų datomis ir t.t. Informacija apie rinkimų įstatymus pateikiama angliškai ir atitinkamos šalies kalba. Čia pat galite susipažinti su pagrindine demografine, ekonomine ir kita statistine informaciją apie atitinkamą šalį.

Jei domitės Europos politinių partijų veikla, apsilankykite atitinkamą pavadinimą turinčiame skyriuje - čia rasite informaciją apie visas Europos Sąjungos mastu veikiančias politines partijas ir nuorodas į jų tinklalapius.

Rinkinys spaudai padės daugiau sužinoti apie Europos Parlamento sprendimus ir veiksmus įvairiose Europos Sąjungos politikos srityse: nuo žemės ūkio iki sveikatos apsaugos, nuo ekonominės krizės iki piliečių teisių.

Informacija šiame tinklalapyje bus reguliariai atnaujinama. Pastebėjus netikslumus ar klaidas, prašome pranešti mūsų biurui adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

Europos Parlamento biuro Lietuvoje informacija

Kontaktiniai duomenys

 • http://www.kaunastic.lt/test/images/tel.png+370 677 75536

  http://www.kaunastic.lt/test/images/address.png

  Studentų g.11-134

  53361 Akademija, 

  Kauno raj.

     http://www.kaunastic.lt/test/images/mail.png  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

    http://www.kaunastic.lt/test/images/fb.png Europe Direct Kaunas

  Nemokamas telefonas (Briuselis)

  0080067891011              

         

Video

 • EUROPOS PILIEČIŲ METŲ HIMNAS

Naudingos nuorodos

 •  
   


  2022