NAUJI LEIDINIAI KAUNO EUROPE DIRECT INFORMACIJOS CENTRE

10 sausio, 2014

Dar prieš kelis metus siekiant nepaskęsti informacijos jūroje, Europos Komisijos generalinis direktoratas pradėjo leisti atskiras ES politikos sritis pristatančius leidinius “Apie Europos Sąjungos politiką”. Brošiūrose trumpai, aiškiai ir paprastai yra pristatoma svarbiausia ES veikla, pasiekimai bei siekiai konkrečioje srityje. 

Naujausia Kauno ED pasiekusi brošiūra – “ES steigėjai” pristato 11 įžvalgių visuomenės lyderių, įnešusių reikšmingą indėlį  Europos projektą, veiklą: K.Adenauerio, W.Churchilio, W.Hallsteino, J.Monnet, P.H. Spaako ir kitų, prisidėjusių prie vieningos Europos kūrimo istorijos.

Europos Parlamento rinkimams artėjant pavartyti praverstų leidinys “Kaip funkcionuoja Europos Sąjunga” – tai trumpas ES institucijų vadovas, paaiškinantis kaip ES lygmeniu priimami sprendimai ir kas juos priima, kaip rengiami ES teisės aktai.

Praktinė informacija apie vartotojų politikos laimėjimus: produktų saugą ir ženklinimą piliečių teises sudarant nuotolinės prekybos sutartis, keliaujant, naudojantis tarptinkliniu ryšiu ir kt. apžvelgiama leidinyje “Vartotojai”.

Jūsų dėmesiui – ir kiti leidiniai: “Europos ekonomikos augimo strategija “Europa 2020”, “Energetika”, “Įmonės”, “Ekonominė ir pinigų sąjunga”, “Žemės ūkis” ir kt. 

Visi šie leidiniai yra dalinami ir nemokami, taigi, kviečiame atnaujinti ir pagilinti savo žinias!

 

Kauno ED informacija

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktiniai duomenys

 • http://www.kaunastic.lt/test/images/tel.png+370 677 75536

  http://www.kaunastic.lt/test/images/address.png

  Studentų g.11-134

  53361 Akademija, 

  Kauno raj.

     http://www.kaunastic.lt/test/images/mail.png  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

    http://www.kaunastic.lt/test/images/fb.png Europe Direct Kaunas

  Nemokamas telefonas (Briuselis)

  0080067891011              

         

Video

 • EUROPOS PILIEČIŲ METŲ HIMNAS

Naudingos nuorodos

 •  
   


  2022