KAUNO ATŽALYNO VIDURINĖS MOKYKLOS ATSTOVŲ VIZITAS EUROPOS NAMUOSE

23 sausio, 2014

Europos namai Vilniuje – svetingi ir visiems duris atveriantys namai. Tuo įsitikino Kauno “Atžalyno” vidurinės mokyklos moksleiviai ir pedagogai šių metų sausio 22 dieną Kauno Europe Direct informacijos centro kvietimu apsilankę Europos namuose, kuriuose po vienu stogu įsikūrę visos 3 Lietuvoje veikiančios Europos Sąjungos institucijos - Europos Komisijos atstovybė, Europos Parlamento informacijos biuras ir Europos lyčių lygybės institutas.

Europos namų darbuotojų šiltas bendravimas, puikus pasiruošimas sudomino tiek jaunuosius “Atžalyno” mokyklos Tolerancijos klubo aktyvistus, tiek vyresniuosius mokinių parlamento narius. Jaunesnieji labiau domėjosi ES valstybių kultūra, siekiais, o aštuntokams  ir abiturientams labiau patiko stažuočių, mainų programų, savanorystės galimybės. Praktines užduotis visi atliko noriai ir gerai. Kaip sako patys moksleiviai – buvo puiki pamoka, nes laikas neprailgo, o jos įspūdžiais dalinomės ir prie garuojančios arbatos, vaišingų šeimininkų mums pateiktos. Už įdomią interatyvią pamoką ir puikių vizito organizavimą dėkojame Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Informacijos centro darbuotojai Evelinai Norkaitienei.

Pasak Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovės Natalijos Kazlauskienės, pagrindinis  prieš gerą pusmetį atsidariusių Europos namų tikslas yra kurti demokratišką ir visuomenei atvirą erdvę, kurioje vyktų aktyvus dialogas apie Europą su piliečiais, institucijomis ir organizacijomis.

Kauno Europe Direct informacija

Kontaktiniai duomenys

 • http://www.kaunastic.lt/test/images/tel.png+370 677 75536

  http://www.kaunastic.lt/test/images/address.png

  Studentų g.11-134

  53361 Akademija, 

  Kauno raj.

     http://www.kaunastic.lt/test/images/mail.png  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

    http://www.kaunastic.lt/test/images/fb.png Europe Direct Kaunas

  Nemokamas telefonas (Briuselis)

  0080067891011              

         

Video

 • EUROPOS PILIEČIŲ METŲ HIMNAS

Naudingos nuorodos

 •  
   


  2022