“EUROPROTAI” GRĮŽTA!

18 vasario, 2014

EUROPROTŲ FINALAS KAUNE

TREČIASIS EUROPROTŲ ŽAIDIMAS KAUNE

ANTRASIS EUROPROTŲ ŽAIDIMAS KAUNE

PIRMASIS EUROPROTŲ ŽAIDIMAS KAUNE

Europrotai – tai prieš 2 metus puikiai pasisekusi bendra Europe Direct centrų, Europos jaunimo komandos ir Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje iniciatyva, trečiadienio vakarais sutraukdavusi daugybę žmonių 50-yje Lietuvos miestų bei miestelių ir Briuselyje. Kaune Europrotų turnyrai vyko restorane „Miesto sodas“ ir dalyvaujančių komandų skaičius kartą pasiekė net 23! 

Šį kartą Europrotus organizuojame muzikos klube „PuntoJazz palėpė“ (Kęstučio g. 6)  ir tikimės, kad kartu linksmai, intelektualiai ir azartiškai praleisime vasario 26, kovo 5, 12 ir 19 d. vakarus (žaidimo pradžia – 19 val.). Komandos kviečiamos registruotis Kauno Europe Direct informacijos centre el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  arba  tel. 8 37 324436, +370 67775536.  Laukiame tiek senųjų komandų, su kuriomis susipažinome per praėjusius Europrotus, tiek prisijungiant naujų! Beje, šį kartą prie Europrotų prisijungia ir lietuvių bendruomenės Edinburge ir Kembridže :)

„Europrotai“ – tai įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį smalsiems ir naujo sužinoti norintiems žmonėms. Tai komandinis žaidimas, paremtas protų kovų tipo viktorina, kuri vakarais į įvairias erdves pritraukia šimtus žinių ištroškusių ir jas pademonstruoti norinčių smalsuolių.

Tai ne egzaminas – tai žaidimas! Norint dalyvauti „Europrotuose“ nereikia graužti knygų, skaityti dokumentų ar mokytis atmintinai – tereikia pasitelkti bendras žinias ir loginį mąstymą. „Europrotai“ leidžia jums patiems įvertinti, ką žinote apie Europos kultūrą, meną, sportą, maistą, istoriją, geografiją, kiną, muziką, įžymius žmones ir t. t.

2014 m. pavasario „Europrotų“ sezone vyks 4 žaidimo turnyrai, kurie numatyti vasario 26, kovo 5, 12 ir 19 dienomis. Turnyre žaidžia komandos, kurias gali sudaryti nuo 4 iki 6 žaidėjų. 2014-aisiais metais tęsiamos Europos piliečių metų veiklos, gegužės 25 d. vyks Europos Parlamento rinkimai, tad tos komandos, kurios savo sudėtyje turės bent vieną dalyvį, turėsiantį teisę pirmą kartą balsuoti EP rinkimuose, gaus papildomą tašką.

Vienas žaidimo turnyras sudarytas iš penkių teminių turų po 10 klausimų. Žaidimo vedėjas paskelbia turo temą ir garsiai perskaito dešimt klausimų, kuriuos kiekviena komanda aptaria, sugalvoja tiksliausią ir logiškiausią atsakymą ir užrašo jį ant atsakymų lapelio. Turo pabaigoje komanda lapelį atneša žaidimo vedėjui, kuris per trumpą pertraukėlę apibendrinęs atsakymus paskelbia rezultatus. Tai vyksta penkis kartus, kol paaiškėja turnyro nugalėtojai. Turnyro nugalėtojais tampa komanda, surinkusi daugiausiai taškų per visus penkis turus.

Kiekvienas iš penkių per turnyrą vykstančių turų yra skirtingas: pirmasis – bendrųjų klausimų turas, antras ir trečias turai atspindės tam tikrą visus dešimt klausimų vienijančią temą, ketvirtasis turas sudarytas iš vaizdų, nuotraukų, vėliavų, logotipų ir kitų vaizdinių, o penktojo turo metu skambės muzikinės mįslės – dainos, kūriniai, kalbos ir t.t.

Viena komanda gali dalyvauti viename, keliuose arba visuose pavasario „Europrotų“ sezono turnyruose. Žaidimo vedėjas veda bendrą komandų pavasario sezono įskaitą. Daugiausiai taškų per visus pavasario „Europrotų“ sezono turnyrus surinkusi komanda tampa sezono nugalėtoja.

Žaidimo metu komandos gali naudotis tik savo narių žiniomis ir išmintimi. Įvairios ryšio priemonės, internetas, kompiuteriai, literatūra ir kitos galimo sukčiavimo priemonės negali būti naudojamos.

„Europrotų“ 2014 m. pavasario sezono žaidimo taisyklės.

 

Kauno ED informacija

 

 

 

 

Kontaktiniai duomenys

 • http://www.kaunastic.lt/test/images/tel.png+370 677 75536

  http://www.kaunastic.lt/test/images/address.png

  Studentų g.11-134

  53361 Akademija, 

  Kauno raj.

     http://www.kaunastic.lt/test/images/mail.png  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

    http://www.kaunastic.lt/test/images/fb.png Europe Direct Kaunas

  Nemokamas telefonas (Briuselis)

  0080067891011              

         

Video

 • EUROPOS PILIEČIŲ METŲ HIMNAS

Naudingos nuorodos

 •  
   


  2022