ANTRĄJAME EUROPROTŲ ŽAIDIME KAUNE VARŽĖSI NET 28 KOMANDOS

06 kovo, 2014

 Vakar, kovo 5 d. muzikos klube “ PuntoJazz palėpė” žaidė apie 180 Europrotais pretenduojančių tapti žmonių!  Žaidėme jau per 2 aukštus, o kam neužteko staliukų – įsitaisė ant alaus bačkų. Juk ne taip svarbu – kur, svarbiau – gera kompanija!

Įdomiausiu klausimu Kauno komanda nugalėtoja TPG (ši paslaptingų vyrukų kompanija iškovojo jau antrą pergalę trečiajame Europrotų sezone) mūsų kaimynų garbei išrinko klausimą apie Lenkijoje egzistuojantį prietarą, teigiantį, kad jeigu vyras namuose tai darys ruošdamasis Velykoms, jo ūsai pražils ir jam vis tiek nepavyks. Puiki proga susipažinti su lenkų tradicijomis – juolab, kad nė viena komanda nežinojo teisingo atsakymo. Bet užtat kauniečiai kaimynams sukūrė daug kitokių Velykų tradicijų: rašė, kad jiems negalima šiuo laikotarpiu kiaušinių dažyti, virti ir valgyti, skustis ar augintis ūsus ir jų šukuoti, remontuoti namų, vartoti alkoholio, tvarkyti namų, bučiuotis, valyti kaminą ir .... kad  moterys nepastotų....

Nors žaidėjai pademonstravo labai neblogas Europos ekonomikos žinias, tačiau ant būsimų lietuviškų euro banknotų vis dėlto buvo pasiruošę "užkelti" ne tik Vytį, bet ir  rūpintojėlį, Vytautą Didijį,  Donelaitį, Žemaitę, Tadą Blindą, Gediminą, Barborą Radvilaitę, Vincą Kudirką, Čiurlionį ir Valdovų rūmus.

Visai nenusiminė tie, kurie neatpažino aktoriaus Bill Nighy - užtat parašė, kad jis, deja, negražus. Kai kuriems 2012 metų Europos futbolo čempionato himanas pasirodė panašus į gėjų paradą,  „Ferrari Testarossa“ – į Žaibą Makvyną, o airių vilkogaudis – į lietuvišką žiurkę. Ir turbūt dar nežinojote, kad  žymus Prancūzijos veikėjas Pierre de Coubertin ne tik įkūrė tarptautinį olimpinį komitetą, bet dar buvo ir garsus mokslininkas, revoliucionierius, pirmasis prezidentas, išrado oro balioną ir garvežį, sukūrė Europos Sąjungos idėją bei himną ir dar prie viso to buvo žymus akrobatas! Štai taip.

Kas žino, kiek dar prikursime mitų ir naujų tradicijų bei sužinosime įdomių faktų trečiajame Europrotų žaidime? Į jį visus kviečiame iš karto po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos – kovo 12 d. Iki susitikimo!

Antrojo Europrotų žaidimo Kaune akimirkos čia.

 

Kauno ED informacija

Kristinos Valasevičienės nuotr.

Kontaktiniai duomenys

 • http://www.kaunastic.lt/test/images/tel.png+370 677 75536

  http://www.kaunastic.lt/test/images/address.png

  Studentų g.11-134

  53361 Akademija, 

  Kauno raj.

     http://www.kaunastic.lt/test/images/mail.png  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

    http://www.kaunastic.lt/test/images/fb.png Europe Direct Kaunas

  Nemokamas telefonas (Briuselis)

  0080067891011              

         

Video

 • EUROPOS PILIEČIŲ METŲ HIMNAS

Naudingos nuorodos

 •  
   


  2022