H. MALOSSE PASKAITA “EUROPOS ATEITIS: SOCIALINIAI IR EKONOMINIAI ASPEKTAI” KAUNE

27 sausio, 2016

Jau šį penktadienį, sausio 29 d. maloniai kviečiame į KTU Europos instituto organizuojamą susitikimą su Lietuvoje viešinčiu Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto nariu, buvusiu šios ES institucijos pirmininku, Profesoriumi Henri Malosse. ES Ekonomikos ir socialinių reikalų komitetas - patariamoji Europos Sąjungos institucija, konsultacijos su ja yra privaloma ES teisės aktų priėmimo procedūros dalis.

Susitikimo metu p. H.Malosse pasidalins mintimis apie šiuo metu Europos Sąjungai kylančius ekonominius ir socialinius iššūkius: nuo migracijos procesų iki technologijų revoliucijos.

Susitikimas vyks KTU Centriniuose rūmuose (K.Donelaičio g. 73), Senato salėje (302 a.). Susitikimo pradžia - 13 val., planuojama jo trukmė - apie 1 val. Susitikimas vyks anglų kalba.

TRUMPAI APIE EUROPOS EKONOMINIŲ SOCIALINIŲ REIKALŲ KOMITETĄ (EESRK)

1957 metais įsteigtas EESRK yra Europos Sąjungos patariamasis organas, konsultuojantis ES institucijas: Europos Komisiją, Europos Sąjungos Tarybą ir Europos Parlamentą. Šioms institucijoms pateikia nuomones, konsultacijas dėl siūlomų įvairių teisės aktų ir savo iniciatyva renka nuomones įvairiomis temomis, kurias, jų manymu, reikėtų svarstyti. Komitete dirba nariai iš visų ES šalių, kur atstovauja ekonominiams, socialiniams ir kultūriniams interesams.

KTU Europos instituto informacija

Naudingos nuorodos

  •