PRASIDEDA PROJEKTAS “MOKYKLOS – EUROPOS PARLAMENTO AMBASADORĖS"

12 sausio, 2017

EP Informacijos biuras Lietuvoje pradeda įgyvendinti programą „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“, kurios tikslas – skatinti aktyvų jaunimo domėjimąsi Europos Sąjungos sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento vaidmeniu Europos demokratijoje.


Programoje „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ numatytos tiek formaliojo ugdymo (integruotos pamokos apie ES ir Europos Parlamentą), tiek neformaliojo ugdymo (Europos dienos renginiai, diskusijos, informacijos apie EP ir ES sklaida) priemonės. Programoje sėkmingai dalyvaujančioms bendrojo lavinimo ir profesinio mokymo mokykloms bus suteiktas Europos Parlamento ambasadorių vardas. Išrinktos aktyviausios mokyklos mokiniai bus pakviesti apsilankyti Europos Parlamente Strasbūre, o mokyklos mokytojai bus kviečiami į mokomuosius seminarus Briuselyje arba Strasbūre.
Š. m. vasario 10 d. rengiamas įvadinis seminaras, kuriame bus pristatyti programos tikslai ir dalyvavimo sąlygos, mokymo(si) apie ES moduliai bei atsakyta į mokyklų klausimus. Seminaras vyks 9.30–17.00 val. Europos namų konferencijų salėje (Gedimino pr. 16, Vilnius) ir yra skirtas mokyklų vadovams ir (arba) vyresniųjų klasių mokytojams (gali dalyvauti ne daugiau kaip du atstovai iš mokyklos).
Registracija vyksta iki sausio 18 d. internete (http://bit.ly/MEPA-Vilnius-1). Vietų skaičius ribotas, pirmenybė bus teikiama anksčiau užsiregistravusiems dalyviams.
Visais klausimais, susijusiais su programa ar seminaru, kreipkitės į Nataliją Bružienę (tel. 8 5 2120766 arba el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ).

MEPA seminaro programos projektas

Europos Parlamento biuro Lietuvoje informacija

Naudingos nuorodos

  •  
     


    2022