„EUROPROTŲ” FINALINĮ TURNYRĄ KAUNE GLOBOJA EUROPARLAMENTARĖ L. ANDRIKIENĖ

02 balandžio, 2018

Ketvirtasis, finalinis „Europrotų” turnyras Kaune įvyks balandžio 4 dieną. Džiugi naujiena - renginio globėja sutiko tapti Europos Parlamento narė, Kovo 11-osios Akto signatarė dr. Laima Andrikienė, jos prizas – kelionė į Europos Parlamentą – bus įteiktas geriausias žinias apie Europą visų 2018 m. turnyrų metu pademonstravusiai komandai.


Šių metų “Europrotuose” Kaune dalyvauja 12 komandų, kurios varžosi žiniomis apie Europą bei Lietuvą. Komandai – laimėtojai, surinkusiai daugiausiai balų per visus 4 turnyrus, atiteks L. Andrikienės prizas – kelionė į Europos Parlamentą 5 komandos nariams. Turnyro dalyvių laukia ir L. Andrikienės siurprizas: turnyro dalyvis, teisingai atsakęs į europarlamentarės klausimus, taip pat bus apdovanotas jos prizu – kelione į Europos Parlamentą.
Šiais metais „Europrotų“ mūšiai startavo kovo 14 dieną, kiti turnyrai vyko kovo 21 ir 28 dienomis.
Šiemet turnyro prizinis fondas yra didesnis, o klausimai – įvairesni, jau vien dėl to, kad „Europrotų“ partneriais sutiko tapti Europos Parlamento nariai dr. Laima Andrikienė, dr. Petras Auštrevičius bei Bronis Ropė.
Renginį taip remia Europos Parlamento informacijos biuras Lietuvoje, Kauno miesto savivaldybė, VšĮ “Kaunas IN”, Kauno miesto kamerinis teatras, Europos vartotojų centras, Programos „Europa piliečiams“ informacijos biuras, Kauno ir kitos organizacijos.
Daugiausiai balų surinkusi komanda yra paskelbiama Kauno Europrotais 2018 ir nešioja tą titulą iki kitų metų.
„Europrotų“ turnyrai vyksta jau ne pirmi metai. 2012 m. ir 2014 m. pasavario ir rudens „Europrotų“ žaidimai vyko nacionaliniu ir tarptautiniu mastu (vienu metu žaisdavo apie 50 miestų ir miestelių), 2015 m. savo miestuose žaidimus organizavo tik Kauno, Klaipėdos ir Marijampolės Europe Direct informacijos centrai, 2016 m. “Europrotų” turnyruose varžėsi 7 miestų – Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Telšių, Alytaus ir Visagino gyventojai, 2017 m. į klausimus, susijusius su Europa, atsakinėjo kauniečiai ir telšiškiai, o šiemet „Europrotus" organizuoja Kauno ir Alytaus Europe Direct centrai.

Naudingos nuorodos

  •  
     


    2022