DALYVAVOME RESPUBLIKINIAME NACIONALINIO ORUMO FORUME „MINTIES LAISVĖS ŠAUKLIAI“

25 balandžio, 2018

Š.m. balandžio 24 d. Kauno Europe Direct informacijos centro vadovė Diana Lukoševičiūtė-Burneikienė dalyvavo jau tradiciniame Kauno “Varpo” gimnazijos organizuojamame respublikiniame (Lietuvos gimnazijų) nacionalinio orumo forume “Minties laisvės šaukliai”, šiemet skirtame Lietuvos valstybės šimtmečiui.


Apie tai, kas yra pilietiškumas ir kaip Europos jaunimas dalyvauja politikoje pranešimą perskaitė Europos Parlamento informacijos biuro vadovė Daiva Jakaitė. Vėliau susirinkę gimnazistai skirstėsi į atskiras erdves ir 4 darbo grupėse pristatinėjo savo paruoštus pranešimus. Darbas vyko dvejose “Pilietiškumo”, “Socialinės veiklos” ir “Aplinkosauginės veiklos” sekcijose – iš viso buvo pristatyti ir įvertinti 45 projektai.
Kauno Europe Direct vadovė Diana Lukoševičiūtė-Burneikienė “Aplinkosauginės veiklos” darbo grupėje kviestinio svečio teisėmis perskaitė įžanginį pranešimą “Aplinkosaugos naujienos Europoje”, dalyvavo išklausant ir vertinant 7 įvairių Lietuvos gimnazijų moksleivių paruoštus aplinkosauginius projektus (nuo Nevėžio upės vandens rodiklių iki pelėsio ant mokyklos durų rankenos) bei išrenkant nugalėtojus.
Renginio nuotraukos yra čia.

Naudingos nuorodos

  •  
     


    2022