KVIEČIAME Į VIEŠĄ DISKUSIJĄ APIE LIETUVOS VAIDMENĮ EUROPOJE

10 rugsėjo, 2018

Rugsėjo 18 dieną, 16.30 val. kauniečius ir miesto svečius kviečiame į viešą diskusiją „Europa šiandien ir rytoj: Lietuvos vaidmuo”. Diskusija vyks Vytauto Didžiojo universiteto Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28). Renginį organizuoja Lietuvos užsienio reikalų ministerija kartu su Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetu, Kauno Europe Direct informacijos centru ir Akademiniu politologų klubu.


Apie Lietuvos ir Europos Sąjungos ateitį kartu su kauniečiais diskutuos Seimo Europos reikalų komiteto pirmininkas Gediminas Kirkilas, Lietuvos krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius, Kauno vicemerė Rasa Šnapštienė. Diskusiją moderuos VDU profesorius Mindaugas Jurkynas.
Diskusijoje bus kalbama apie šiandieninę Europos Sąjungos situaciją, aktualiausius joje vykstančius procesus, Lietuvai svarbiausius ES politikos aspektus, kartu paliečiant ir didžiausius iššūkius. Diskusijos dalyviai dalinsis įžvalgomis apie galimus Europos Sąjungos ateities scenarijus, esminius mūsų laukiančius Sąjungos pokyčius ir Lietuvos indėlį juose.
Diskusija „Europa šiandien ir rytoj: Lietuvos vaidmuo“ – Užsienio reikalų ministerijos renginių ciklo ,,Mano Europa“ dalis, kurie organizuojami Europos Sąjungoje šiuo metu vykstančios Piliečių dialogų iniciatyvos kontekste. Iniciatyvos tikslas – viešose diskusijose su visuomene išsiaiškinti, kaip kiekviena valstybė narė įsivaizduoja Europos Sąjungos projektą ir jo ateitį, kokie klausimai svarbiausi. Piliečių dialogų rezultatai bus apibendrinami ir pateikiami kaip indėlis Europos Vadovų Tarybai.
Nuoroda į renginį: https://www.facebook.com/events/1805658356156344/ 
Daugiau informacijos apie ,,Mano Europa“ ir piliečių dialogus rasite čia: http://urm.lt/default/lt/uzsienio-politika/uzsienio-politikos-prioritetai/lietuva-europos-sajungoje/pilieciu-dialogai-mano-europa 

 

Naudingos nuorodos

  •  
     


    2022