ES PROGRAMOS "EUROPA PILIEČIAMS" INFORMACINIS SEMINARAS ISTORIJOS IR ATMINTIES SRITYJE DIRBANČIOMS ĮSTAIGOMS

18 gruodžio, 2018

2019 vasario 1 d. yra ES programos „Europa piliečiams“ paraiškų teikimo terminas Europos atminimo priemonei. Šia kryptimi yra remiama veikla, kuria skatinama svarstyti Europos kultūrų įvairovę, istorinius įvykius ir bendrąsias vertybes plačiausia prasme. Pirmenybė yra teikiama veiksmams, kuriais skatinama tolerancija, tarpusavio supratimas, kultūrų dialogas ir susitaikymas, kaip priemonei peržengti praeitį ir kurti ateitį.

„Europa piliečiams“ biuras šiam terminui paraiškas teikiančias ar apie programą (ir konkrečiai, Europos atminimo priemonę) daugiau sužinoti norinčias organizacijas kviečia į informacinį seminarą Kaune, kuris vyks sausio 9 d. (trečiadienį) nuo 13 val. iki 16 val., „Santakos“ viešbutyje, adresu J. Gruodžio g. 21, Kaunas.

Seminare dalyvaus ir projekto rengimo bei įgyvendinimo patirtimi dalinsis Kėdainių krašto muziejaus direktorius Rimantas Žirgulis, kuris yra sėkmingai įgyvendinęs kelis programos finansuotus projektus pagal Europos atminimo priemonę.

Renginyje kviečiame dalyvauti NVO, pilietinės visuomenės bei jaunimo organizacijų, bendruomenių, švietimo bei kultūros įstaigų, savivaldybių atstovus, kurie dirba ir kuriuos domina istorinės tematikos projektai.

Dalyvavimas seminare nemokamas, tačiau dalyvių skaičius ribotas, todėl norintys jame dalyvauti, turėtų informuoti el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . (Laiške būtinai nurodykite seminaro miestą, vardą, pavardę, atstovaujamą organizaciją). Duomenys yra renkami tik seminaro registracijos tikslais ir nebus perduodami tretiems asmenims. Iškilus klausimams prašome kreiptis į „Europa piliečiams“ biurą mob. tel. +370 611 12487 arba el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. „Europa piliečiams“ biuras Lietuvoje.

„Europa piliečiams“ biuro Lietuvoje informacija

Naudingos nuorodos

  •  
     


    2022