INFORMACIJA DĖL KAUNO EUROPROTŲ 2020 FINALO

29 gegužės, 2020

Su dideliu apgailestavimu turime pranešti, kad jubiliejinių, 10-ųjų Kauno Europrotų finalas vis dėlto neįvyks. Nors karantino sąlygos ir švelnėja (kas leistų į restoraną „Bokštas“ sukviesti finalui bent po 5 kiekvienos komandos narius), tačiau sprendimą atšaukti finalinį renginį nemažai įtakojo mūsų renginio vedėjo ir mano „dešiniosios rankos“ tvarkantis su technika – Tomo emigravimas iš Lietuvos (karantino pasekmė); Kauno Europe Direct informacijos centro persikėlimas į kitas patalpas (artėjant dabartinių patalpų renovacijai) ir dar kelios priežastys, kurių čia nedetalizuosime.
Taigi, susumavus 3 įvykusių žaidimų balus, skelbiame neabejotinus nugalėtojus – Kauno Europrotų 2020 titulo ir pagrindinio prizo - kelionės į Europos Parlamentą Briuselyje visiems komandos nariams, kurią dovanoja EP narys Petras Auštrevičius, laimėtojus – komandą EINA SAU! Dideli sveikinimai komandai EINA SAU, kuri šį kartą nuo konkurentų atsiplėšė net 18 balų, o Kauno Europrotų titulą tvirtai savo rankose laiko jau trečius metus iš eilės ir niekam jo neužleidžia! Kauno Europrotų 2020 nugalėtojai vietoje birželio pradžioje turėjusios įvykti kelionės į Briuselį, Europos Parlamentą vyks rudenį. Garbinga II vieta atitenka jau penkerius metus pas mus žaidžiantiems PUMPURĖLIAMS (87,1 balai), III vieta – nuo pat pradžių, visus 10 Europrotų sezonų, su mumis kartu žygiuojantiems ŠEP (85, 2 balai). IV vietą pelno naujokai, mus atradę tik šiame sezone – komanda PRAVIRKĘS RUDUO (84,6 balai).

Kadangi dėka mūsų rėmėjų Europrotams turime nemažai prizų - džiaugiamės prizais galėdami apdovanoti pirmąsias 11 vietų užėmusias komandas, – vardiname eilės tvarka: EKSTRYMAI, EUROBOKŠTAI, KAUNAS GANG, MAKARUNSAI, DRAUGAI, TĖTI, NELIESK TEN ir UTOPIJA.

Apdovanojimo prizais tvarkos mes nekeisime – bus kaip visada: aukštesnę vietą lentelėje užėmusi komanda (šiuo atveju – PUMPURĖLIAI) renkasi pirmoji vieną bet kurį prizą iš visų esamų prizų (tik P. Auštrevičiaus prizui tai negalioja – jis atitenka absoliutiems nugalėtojams EINA SAU), tuomet ŠEP – iš likusių prizų išsirenka sau prizą ir t.t.
Kadangi fizinio renginio, kuriame galėtumėte apžiūrėti ir išsirinkti prizus, neturėsime - visų rėmėjų įsteigtų prizų turinį išvardiname čia (nuotraukos taip  pat prikabinamos):
1. Europos Parlamento nario Bronio Ropės prizas: stiklinės gertuvės, užrašinės, drobiniai maišeliai (visko po 6 vnt);
2. VšĮ Kaunas In prizas: skarelės, užrašinės, kortelių laikikliai ant telefono, 2 rūšių ženkliukai: geltonas su katinu ir rožinis su drambliu (visko po 6 vnt);
3. VšĮ Kaunas In prizas (ne, nesidvejina Jums akyse, tiesiog šį kartą Kaunas In įsteigė 2 prizus): kuprinės (6 vnt);
4. Kauno miesto savivaldybės prizas: šokoladukų su Kauno tarpukario modernizmo foto rinkinys, atšvaitai, servetėlės akiniams, ženkliukai, pieštukai (visko po 6 vnt);
5. Programos „Europa piliečiams“ biuro Lietuvoje prizas: power bankas (4000 mAh), atšvaitas, maišelis ir kelioninė pagalvėlė (visko po 6 vnt);
6. Europos vartotojų centro prizas: skėtis, kuprinė, puodelis, šukos su veidrodėliu, diržas lagaminui suveržti, servetėlė akiniams (2 vnt), vizitinių kortelių dėklas, drobinis maišelis, sietelis arbatžolėms (3 vnt), tušinukai (6 vnt);
7. Kino centro “Romuva” kvietimai į kino seansą (6 vnt); balandžio 15 d. kvietimai bus keičiami į kitos dienos seansą
8. Kauno miesto kamerinio teatro kvietimai į spektaklį “Vėjo prigimtis” arba bet kurį kitą spektaklį birželio mėn. (6 vnt);
9. Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos bibliotekos prizas: užrašinės (6 vnt);
10. Stalo žaidimas “EUreka”: žaidimas jauniesiems europiečiams: 1-4; 5-8; 9-12 klasių moksleiviams.

Lauksime EINA SAU ir 2-11 vietas užėmusių komandų atstovų susisiekimo su mumis (žinute per FB paskyrą, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ar tel. 867775536) – išvardinkite keletą  šių prizų mažėjančia tvarka (aukščiausia vieta - labiausiai pageidaujamas prizas iki .... na, koks jau liko dar nepaimtas)  ir mes sutarsime dėl prizų atsiėmimo.

Nuoširdžiai dėkojame visiems mūsų veiklos partneriams, įsteigusiems prizus, restoranui „Bokštas“ už svetingą priėmimą ir tuos šonkauliukus kiekvieno vakaro komandai-laimėtojai, dalies klausimų sudarytojams Benjaminui Mašalaičiui ir Kauno apskrities viešajai bibliotekai, Tomui (kuris, tikimės, grįš pravesti 11 Europrotų sezono), fotografei Kristinai, kuri vis parodo mums, kokie mes gražūs, Jaunimo Europos komandos nariams Indrei ir Tautvydui. Ačiū Jums visiems, kurie metai iš metų ateinate pas mus žaisti ir džiaugiatės, kai užtinkate informaciją, kad Europrotai vėl bus! – už Jūsų emocijas, šypsenas, teisingus arba ne, bet šmaikščius atsakymus, smalsumą, užsispyrimą – mes esame dėl Jūsų!

Su meile Europrotams ir ypač jų dalyviams –

Diana
Kauno Europe Direct informacijos centras

Kontaktiniai duomenys

 • http://www.kaunastic.lt/test/images/tel.png+370 677 75536

  http://www.kaunastic.lt/test/images/address.png

  Studentų g.11-134

  53361 Akademija, 

  Kauno raj.

     http://www.kaunastic.lt/test/images/mail.png  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

    http://www.kaunastic.lt/test/images/fb.png Europe Direct Kaunas

  Nemokamas telefonas (Briuselis)

  0080067891011              

         

Video

 • EUROPOS PILIEČIŲ METŲ HIMNAS

Naudingos nuorodos

 •  
   


  2022