KAUNO EUROPROTAI 2020 - KOMANDA "EINA SAU!" ŠĮ TITULĄ LAIMI TREČIĄ SEZONĄ IŠ EILĖS!

11 birželio, 2020

Taip ilgai Kauno Europrotų apdovanojimų ceremonija dar nebuvo trukusi - beveik savaitę, kol komandų atstovai pasidalino ir laikantis visų saugumo reikalavimų atsiėmė prizus jau pas mus, Kauno Europe Direct informacijos centre. Visgi, komandos KAUNAS GANG nepavyko rasti - auū, jei kada apsižiūrėsit, kad laimėjot pas mus 7-ąją vietą, žinokit, prizas Jūsų dar laukia - susisiekit! Taigi, pirmieji - Kauno Europrotai 2020 - visus 10 sezonų pas mus žaidžiantys EINA SAU važiuoja į Briuselį (kelionę į Europos Parlamentą Briuselyje visiems komandos nariams dovanoja EP narys Petras Auštrevičius) - sveikiname dar sykį!

Garbingos II vietos laimėtojai jau penkerius metus pas mus žaidžiantys PUMPURĖLIAI pasiėmė ES programos "Europa piliečiams" biuro įsteigtą prizą , III vietos laimėtojai – irgi visus 10 Europrotų sezonų su mumis kartu žygiuojantys ŠEP išsinešė europarlamentaro Bronio Ropės įsteigtą prizą. IV vietą pelnę naujokai, mus atradę tik šiame sezone – PRAVIRKĘS RUDUO eis į Kamerinį teatrą, V vieta - EKSTRYMAI pasiėmė Europos vartotojų centro įsteigtą prizų maišelį. EUROBOKŠTAI nešios VšĮ Kaunas In kuprines, MAKARUNSAI lankysis Romuvos kino teatre, DRAUGAI laimėjo dar vieną VšĮ Kaunas In įsteigtą prizą, TĖTI, NELIESK TEN pasiėmė Kauno miesto savivaldybės prizą, o UTOPIJA žais stalo žaidimą EUreka, kad nepamirštų ES iki vienuoliktojo Europrotų sezono. Ir aš - su gėlėmis ir saldainiais nuo Jūsų, Europrotų žaidėjai, - ačiū! Nuoširdžiai dėkojame mūsų veiklos partneriams ir prizų steigėjams bei visiems, kurie prisideda, kad Kauno Europrotai būtų tokie smagūs: Benjaminui Mašalaičiui, Tomui, Kristinai, restoranui "Bokštas" ir JEK nariams Indrei ir Tautvydui! Ir, be abejo, Jums - kurie ateinate pas mus žaisti - Kauno Europrotai gyvuoja dėl Jūsų!

Daugiau nuotraukų yra čia

Kontaktiniai duomenys

 • http://www.kaunastic.lt/test/images/tel.png+370 677 75536

  http://www.kaunastic.lt/test/images/address.png

  Studentų g.11-134

  53361 Akademija, 

  Kauno raj.

     http://www.kaunastic.lt/test/images/mail.png  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

    http://www.kaunastic.lt/test/images/fb.png Europe Direct Kaunas

  Nemokamas telefonas (Briuselis)

  0080067891011              

         

Video

 • EUROPOS PILIEČIŲ METŲ HIMNAS

Naudingos nuorodos

 •  
   


  2022