PRIIMAMOS PARAIŠKOS „EUROPOS PAVELDO APDOVANOJIMAMS 2021“

03 liepos, 2020

Skelbiamas atviras paraiškų pateikimas “Europos paveldo apdovanojimams / „Europa Nostra Awards 2021“ !

Dabar yra galimybė pripažinti labiausiai įkvepiančius Europos architektus, amatininkus, kultūros paveldo ekspertus, specialistus, savanorius, valstybines ir privačias įstaigas ir vietos bendruomenes už jų pasiekimus!

Video

Šie kasmetiniai aukščiausi kultūros paveldo srityje Europos kultūros garbės apdovanojimai identifikuoja ir propaguoja geriausią materialiojo ir nematerialaus kultūros paveldo išsaugojimo ir gerinimo praktiką; skatina informacijos “virš sienų” mainus visoje Europoje; didina visuomenės informuotumą ir Europos kultūros paveldo suvokimą bei drąsina kitas puikias iniciatyvas per geruosius pavyzdžius.

Apdovanojimais pripažinti puikūs išsaugojimo projektai, novatoriški tyrimai, ilgametis profesionalų ir savanorių atsidavimas paveldui bei išskirtinės iniciatyvos didinant sąmoningumą, mokymą ir švietimą.

2021 m. bus apdovanota iki 30 puikių paveldo laimėjimų iš visos Europos. Iš jų 4 laimėtojai gaus „Grand Prix“, kurio piniginė premija bus 10 000 Eur. Vienas nugalėtojas taip pat gaus „Public Choice“ apdovanojimą po internetinio balsavimo, kurį vykdys „Europa Nostra“ - Europos pilietinės visuomenės balsas, atsidavęs kultūros paveldui.

Be to, iš pateiktų paraiškų taip pat bus įteikti du ILUCIDARE specialieji prizai už meistriškumą paveldo skatinamų inovacijų ir tarptautinių santykių srityje.

2002 m. įsteigti Europos paveldo apdovanojimai / „Europa Nostra“ apdovanojimai, kuriuos valdo „Europa Nostra“ yra remiami Europos Sąjungos programos „Kūrybiška Europa“. „ILUCIDARE“ specialieji prizai remiami iš Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Horizontas 2020“.

Apdovanojimai nugalėtojams atnešė daug naudos, pvz., didesnis (tarptautinis) poveikis, padidėjęs lankytojų skaičius ir tolesnis finansavimas.

Pateikite savo paraišką ir pasidalykite savo sėkmės istorijomis visoje Europoje!

Dalyvavimo formos ir rekomendacijos: www.europeanheritageawards.eu

Pateikimo terminas: 2020 m. Spalio 1 d. (Siuntimo data)

Kontaktiniai duomenys

 • http://www.kaunastic.lt/test/images/tel.png+370 677 75536

  http://www.kaunastic.lt/test/images/address.png

  Studentų g.11-134

  53361 Akademija, 

  Kauno raj.

     http://www.kaunastic.lt/test/images/mail.png  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

    http://www.kaunastic.lt/test/images/fb.png Europe Direct Kaunas

  Nemokamas telefonas (Briuselis)

  0080067891011              

         

Video

 • EUROPOS PILIEČIŲ METŲ HIMNAS

Naudingos nuorodos

 •  
   


  2022