DISKUSIJA "KOKIA ŠIANDIENINĖ EUROPOS SĄJUNGA?"

08 rugsėjo, 2020

Trečiadienį, rugsėjo 16 d., Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kviečia į vakaro diskusiją apie dabartinę Europos Sąjungos situaciją ir jos ateitį. Tą dieną Europos Komisijos Pirmininkė Ursula von der Leyen Europos Parlamente skaitys metinį pranešimą apie Europos Sąjungos padėtį bei diskutuos su Europos Parlamento nariais. Šis renginys kasmet sulaukia daug dėmesio tiek Europoje, tiek pasaulyje. Pranešimą ir diskusiją bus galima stebėti internetu. Metinio pranešimo dėmesio centre – svarbūs Europai klausimai: kova su pandemija, ekonomikos atsigavimas, klimato kaita, jaunimo nedarbas, tarptautinė padėtis ir kita. 

Apie metinio pranešimo pagrindines politines žinutes ir Europos Sąjungai kylančius iššūkius diskutuos Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius, Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktorė doc. dr. Margarita Šešelgytė ir Jaunimo Europos komandos alumnas Žygimantas Zabieta. Diskusiją moderuos radijo ir televizijos laidų vedėjas, žurnalistas Richardas Jonaitis.

Kviečiame įvairių sričių profesionalus, nevyriausybinių organizacijų atstovus, verslininkus, studentus ir visus, kuriems rūpi Europos Sąjungos ateitis, dalyvauti šioje vakaro diskusijoje, užduoti klausimus ir pabendrauti Europos Sąjungai svarbiomis temomis.

Renginys bus transliuojamas internetu https://www.fb.com/Europos/ ir https://www.youtube.com/EuroposKomisija.

Kviečiame registruotis iki rugsėjo 14 d. adresu https://ec.europa.eu/lithuania/registration_1_lt. Vietų skaičius ribotas.

Data ir laikas: 2020 m. rugsėjo 16 d. 19.00–20.30 val. Registracija ir pasitikimo kava nuo 18:30 val.

Vieta: Paviljonas, Pylimo g. 21B, Vilnius

Renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Renginio dalyviai gali būti filmuojami ir fotografuojami. Ateidami į renginį, duodate tiesioginį sutikimą ir teisę Europos Komisijai Jus filmuoti, fotografuoti, daryti garso įrašus, taip pat išimtinę teisę naudoti šią medžiagą Europos Komisijos nuožiūra.

Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje informacija

Kontaktiniai duomenys

 • http://www.kaunastic.lt/test/images/tel.png+370 677 75536

  http://www.kaunastic.lt/test/images/address.png

  Studentų g.11-134

  53361 Akademija, 

  Kauno raj.

     http://www.kaunastic.lt/test/images/mail.png  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

    http://www.kaunastic.lt/test/images/fb.png Europe Direct Kaunas

  Nemokamas telefonas (Briuselis)

  0080067891011              

         

Video

 • EUROPOS PILIEČIŲ METŲ HIMNAS

Naudingos nuorodos

 •  
   


  2022