ŽYGIO „UŽ ŠVARIĄ LIETUVĄ“ UŽBAIGTUVIŲ PROGA - EKOPROTAI SU ROBERTU PETRAUSKU

05 lapkričio, 2020

Lapkričio 18 d. 18:00 val. azartiškus ir aplinkosaugai neabejingus kauniečius (ir ne tik!) kviečiame pasivaržyti distanciniu būdu vyksiančiame protmūšyje  „EKOprotai su Robertu Petrausku“ bei laimėti prizų!  Šis protmūšis, kaip lengvai galima suprasti ir iš jo pavadinimo – tai žinių aplinkosaugos, ekologijos ir Europos Žaliojo kurso temomis pa(si)tikrinimas ir yra skirtas ką tik pasibaigusiam pėsčiųjų žygiui aplink Lietuvą „Už švarią Lietuvą“.

1300 km Giedriaus Bučo (organizatorius: Kūrybos kampas 360, partneriai: EK atstovybė Lietuvoje ir Kaunas 2022) inicijuoto pėsčiųjų žygio metu 80 dienų žygeiviai savo kojomis keliavo Lietuvos keliais ir miškais, pakelui rinko šiukšles, jas rūšiavo, dėliojo į matricą, kuri virto šiuo metu Kauno Santakoje demonstruojama instaliacija “Vartojimo dėlionė”.
Komandų (iki 5 žmonių) registracija el.paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki lapkričio 17 d. Tolimesnė informacija – el.paštu užregistravus komandą.
Renginys yra nemokamas. Kviečiame!

Kontaktiniai duomenys

 • http://www.kaunastic.lt/test/images/tel.png+370 677 75536

  http://www.kaunastic.lt/test/images/address.png

  Studentų g.11-134

  53361 Akademija, 

  Kauno raj.

     http://www.kaunastic.lt/test/images/mail.png  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

    http://www.kaunastic.lt/test/images/fb.png Europe Direct Kaunas

  Nemokamas telefonas (Briuselis)

  0080067891011              

         

Video

 • EUROPOS PILIEČIŲ METŲ HIMNAS

Naudingos nuorodos

 •  
   


  2022