Jau rytoj, kovo 30 d., bus užtikrintai aišku, kas taps 2022 KAUNO EUROPROTAIS.  Susumavus 3 žaidimų rezultatus, labai panašu, kad jau keturis metus nešiojantys šią karūną EINA SAU ir toliau niekam jos neatiduos: juos nuo antroje vietoje kol kas esančių EUROBOKŠTŲ skiria net 16,5 balo skirtumas! Trečiąją vietą vos 1 balu atsilikę dalinasi nepasidalina ŠEP’as ir EKSTRYMAI. Toliau rikiuojasi naujokai YABADABADOO, ne naujokai PUMPURĖLIAI ir kitos komandos. Bet rytojaus žaidimas dar daug ką gali perdėlioti.

O dabar – susipažinkite su prizais, kuriuos išsirinksite po finalo. Primename, kad pagal nerašytas ir tradiciškai susiklosčiusias mūsų taisykles, prizų fondas yra viešas, skaidrus ir labai demokratinis – prizai komandoms yra ne skiriami, o pasirenkami. T.y. pirmąją vietą užėmusi komanda renkasi iš visų prizų pirmoji, antrąją vietą užėmusi komanda renkasi antroji ir t.t. , na, o mažiausiai balų užėmusios komandos jau renkasi iš to, kas liko. Bet prizų, mūsų partneriaujančių organizacijų dėka, turime 10, tai reiškia – visoms komandoms, o jei dar ateitų tai pasirodantys, tai vėl išnykstantys RIMTAS KVARTETAS, KOLEGOS ar JEK+LMS – ir jie gautų simbolinį, tačiau paguodos prizą. Taigi, laukiame visų!

  1. Europarlamentaro prof. Liudo Mažylio prizas- 6 kuponai restorane „Medžiotojų užeiga“ (kiekvienas po 30 eur vertės).

  1. Europarlamentaro Bronio Ropės prizas – 6 kuprinės,  6 gertuvės, 6 užrašų knygelės, 1 didelis vaistažolių arbatos rinkinys.

  1. Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje prizas – gertuvės (tiek, kiek narių komandoje, bet ne daugiau nei 6).

 

  1. VšĮ „Žaliasias taškas“ prizas – 1 keramikinis puodelis, 1 pakuotė daugkartinių diskelių makiažui valyti (medinėse cilindro formos pakuotėse), 3 bambukinės belaidės ausinės, 4 kanceliariniai komplektai (liniuotė, trintukas, drožtukas, pieštukas, pieštukas drobinėje pakuotėje), 1 belaidė kolonėlė, 3 užrašų knygelės (kažkokios stebuklingos: sako, kad užrašai dingsta pakaitinus mikrobanginėje krosnelėje – neišbandėme, nes neturime mikrobangų krosnelės).

 

  1. Kaunas 2022 prizas – 6 užrašų knygutės, 6 knygelės, pristatančios Kaunas 2022 programas, 6 saldainių rinkinukai, 6 pieštukai, po 6 vnt lipdukų: Kauno žvėris ir Kaunas 2022 simbolika.

  1. Kauno m. savivaldybės prizas – 6 metaliniai puodeliai su Kaunas 2022 simbolika, 6 šokoladai, 6 ženkliukai „Kaunas auga“.

  1. Kino centro „Romuva“ prizas – 6 dovanų kuponai po 5,50 eur į pasirinktus kino filmus „Romuvoje“, galioja iki 2022-06-30.

 

8. Europos vartotojų centro prizas – 2 gertuvės, 2 puodeliai, 1 sietelis arbatžolėms, 2 daugkartinės kaukės, 1 diržas lagaminui, 4 daugkartiniai maišeliai, tušinukų (daug), 3 servetėlės akiniams, 1 drobinė kuprinė, 3 lipdukai ant telefono.

9. Mūsų (Kauno Europe Direct centro) prizas – 6 medvilniniai rankšluosčiai su išsiuvinėtu EUROPROTŲ logotipu. Labai vertingas prizas – prisiminsite Europrotus kiekvieną rytą vakarą! 🙂

 

10. Mūsų (Kauno Europe Direct centro) prizas – stalo žaidimas „EUreka“, skirtingo lygio: 1-4, 5-8, 9-12 klasių moksleiviams.

  1. Paguodos prizas: smulkūs suvenyrai: raktų pakabukai, veidrodėliai, atšvaitai, užrašų knygutės, tušinukai etc. (po 1-2 vnt.).

Širdingai dėkojame visiems partneriams, kurie jau metai iš metų prisideda prie Kauno Europrotų!