Apie mus

Kauno Europe Direct centras (Kauno ED) nemokamai konsultuoja gyventojus apie Europos Sąjungos politiką, teisinę bazę, programas ir finansavimo galimybes, atsako į užklausas telefonu ir el. paštu, padeda rasti reikiamos literatūros ES tematika. Organizuoja renginius aktualiomis ES temomis visuomenei.

Apie Europe Direct tinklą ES ir jo veiklas:

Kaune Europe Direct informacijos centras veikia nuo 2000 m., o nuo 2018 m. projektą administruoja Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakultetas. Kauniečiams Europe Direct informacijos centras atpažįstamas kaip kasmetinių viešų Europos dienos švenčių, jau 11-ąjį sezoną skaičiuojančių populiarių intelektualių protų mūšių turnyrų “Europrotai” organizatorius, 8 metus vykstančio ir šimtus moksleivių, jų mokytojų bei tėvų įtraukiančio jaukaus tarptautinio kultūrinio projekto „Kalėdinių žaisliukų mainai“ koordinatorius, įvairių su ES temomis susijusių konferencijų, seminarų, diskusijų, susitikimų su įvairių sričių ekspertais, akcijų, parodų rengėjas.

Čia jūs galite paskambinti nemokama Europe Direct informacijos linija 0080067891011. Į šį skambučių centrą Briuselyje jūs taip pat galite kreiptis iš bet kurios Europos Sąjungos šalies nuo pirmadienio iki penktadienio 9.00–18.30 val. Kitu laiku galite palikti balso pašto žinutę.

Kontaktai