Kovo 29 d. protų mūšių „Kauno Europrotai“ finale išaiškės, kas taps 2023 KAUNO EUROPROTAIS.  Šių metų Europrotų žaidimai atnešė pasikeitimų: AKADEMINIS POLITOLOGŲ KLUBAS 2 žaidimus iš eilės užėmė pirmą vietą, nurungdamas ilgamečius lyderius  EINA SAU! (pirmavusius net 5 metus iš eilės), pastaroji komanda pirmąją vietą atsikovojo tik trečiajame žaidime. Ir susumavus 3 žaidimų rezultatus, matyti, kad kol kas 3 balų persvara laimi AKADEMINIS POLITOLOGŲ KLUBAS, antrieji – EINA SAU!, tretieji – EUROBOKŠTAI. Taigi, finalas nusimato karštas! Įdomu, kas šiemet nešios Kauno Europrotų karūną, o ir laimės pagrindinį prizą, įsteigtą Europos Parlamento nario prof. Liudo Mažylio: 6 kuponus restorane “Medžiotojų užeiga” (kiekvieno kupono vertė – 50 eur).

O dabar – susipažinkite su visais prizais, kuriuos išsirinksite po finalo. Primename, kad pagal nerašytas ir tradiciškai susiklosčiusias mūsų taisykles, prizų fondas yra viešas, skaidrus ir labai demokratinis – prizai komandoms yra ne skiriami, o pasirenkami. T.y. pirmąją vietą užėmusi komanda renkasi iš visų prizų pirmoji, antrąją vietą užėmusi komanda renkasi antroji ir t.t. , na, o mažiau balų užėmusios komandos jau renkasi iš to, kas liko. Prizų, mūsų partneriaujančių organizacijų dėka, šiemet turime 11. Juos ir išvardinsime:

  1. Pagrindinis prizas, įsteigtas Europarlamentaro prof. Liudo Mažylio – 6 kuponai restorane „Medžiotojų užeiga“ (kiekvienas po 50 eur vertės).

2. Europarlamentaro Bronio Ropės prizas – 6 daugkartiniai maišeliai ir 6 medinės dėlionės (Lietuvos miestai ir rajonai).

3. Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje prizas – 6 gertuvės.

4. VšĮ „Žaliasias taškas“ prizas – 6 užrašų knygutės ir 6 pieštukai.

  1. Kauno m. savivaldybės prizas – 3 medaus stiklainėliai ir 3 arbatos rinkiniai.

  1. Europos vartotojų centro prizas –1 kuprinė, 4 puodeliai, 3 servetėlės akiniams valyti, 2 daugkartiniai maišeliai, 3 mėtinių saldainių pakuotės, 1 arbatos sietelis, 2 bagažo etiketės, 3 lipdukai ant telefono, tušinukai.

  1. EURES prizas – kepurės nuo saulės, knygutės su lipniais lapeliais, atšvaitai, bagažo etiketės: visko po 6 vnt.

  1. ES Piliečių, lygybės, teisių ir vertybių (CERV) programos nacionalinio kontaktinio punkto prizas – 6 daugkartiniai maišeliai, 6 užrašų knygutės, 6 tušinukai ir šokoladukai.

  1. Mūsų (Kauno Europe Direct centro) prizas – 6 belaidės kolonėlės su EUROPROTŲ logotipu.

  1. Vėl mūsų (Kauno Europe Direct centro) prizas – stalo žaidimas „EUreka“, skirtingo lygio: 1-4, 5-8, 9-12 klasių moksleiviams

 

  1. Ir dar kartą – mūsų (Kauno Europe Direct centro) prizas – 6 padėkliukai arbatai ar alui (su Europos paveldo ženklą gavusių tarpukario Kauno modernizmo pastatų atvaizdais).

Už draugystę ir bendradarbiavimą širdingai dėkojame visiems partneriams, kurie jau metai iš metų prisideda prie Kauno Europrotų!