Antradienį, lapkričio 22 d., 10 val. Kauno kolegijos Verslo fakulteto Verslo centre (Gedimino g. 41, 26 aud.) vyks akademiniam jaunimui skirta konferencija-diskusija „Išnaudok savo galimybes Europoje: nuo savanorystės iki karjeros“. Renginyje inovacijų bei technologijų ekspertai, komunikacijos ir profesinio jaunimo judumo specialistai dalinsis savo įžvalgomis apie jaunimo ateities karjeros įgūdžių ir technologijų tendencijas, supažindins su mokymosi, savanorystės ir darbo galimybėmis Europoje, netruks ir praktinių ES teikiamų galimybių pavyzdžių.
Inovacijų laboratorijos „Future Leadership“ įkūrėja ir vadovaujanti partnerė Justina Klyvienė pristatys ateities verslo tendencijų ir signalų analizę: kokios kompetencijos ir įgūdžiai dominuos ateityje?
Žurnalistas, LRT Plius laidos „Mokslo sriuba“ bendraautoris, laisvai samdomas technologijų, mokslo ir interneto pasaulio gidas Lukas Keraitis pristatys kuriančio dirbtinio intelekto dabartines galimybes.
Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje komunikacijos grupės asistentė Aneta Stankevičienė kalbės apie ES finansuojamas galimybes jaunimui įsitraukti į pilietinės visuomenės kūrimą, tarptautinės patirties įgijimą ir įgūdžių išplėtimą per studijas, darbą, savanorystę.
EURES nacionalinio koordinavimo skyriaus vyr. specialistė Goda Maciulevičienė supažindins su vienos iš ES iniciatyvų, skirtos pagerinti sąlygas europiečių profesiniam judumui, EURES tinklo galimybėmis jaunimui.
Kauno kolegijos studentė Gabrielė Šipailaitė, šiuo metu atliekanti „Erasmus +“ praktiką Portugalijoje, asmeniniu pavyzdžiu pristatys ES programų naudą profesinėms kompetencijoms tobulinti.
2022-tieji yra paskelbti Europos jaunimo metais ir paskirti jaunųjų europiečių galimybėms ir perspektyvoms po pandemijos atkurti.
Renginio programa: https://bit.ly/3A4PrDM
Dalyvių skaičius ribotas – būtina registracija. Registracija vykdoma iki lapkričio 21 d. (imtinai).