Spalio 22 d. 10-13 val. nevyriausybinių organizacijų atstovai, Kauno kolegijos bendruomenės nariai ir kauniečiai kviečiami dalyvauti virtualiai vyksiančioje konferencijoje–diskusijoje „Europos žaliasis kursas: aktualijos ir perspektyvos“, kurioje savo įžvalgas pristatys ES ir Lietuvos institucijų, ekologinio judėjimo ir pilietinių iniciatyvų atstovai.
Europa siekia tapti pirmuoju neutralaus poveikio klimatui žemynu su modernia, efektyvaus išteklių naudojimo ekonomika. Europos žaliąjį planą – naują ES inicijuotą augimo strategiją, ES lygmeniu planuojamus įgyvendinti veiksmus pristatys Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Politikos analizės ir apžvalgos grupės vadovė Laimutė Pilukaitė.

Apie ES žaliojo plano siekiamus ambicingus tikslus ir realias jų įgyvendinimo galimybes kalbės Baltijos aplinkos forumo atstovė Audronė Alijošiutė-Paulauskienė.
Kaip Kaunas atrodo Europos žaliojo kurso kontekste, kokie sprendimai daromi, siekiant neutralizuoti poveikį klimatui ir gerinant ekologinę mūsų miesto ir jo gyventojų aplinką, analizuos Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos atstovas Arūnas Malinovskis.
1200 kilometrų bei 80 dienų trukmės žygį „Už švarią Lietuvą“ pėsčiomis renkant šiukšles pristatys ir perteklinio vartojimo keliamas problemas bei jų poveikį mūsų planetai ir sveikatai aptars šios iniciatyvos atstovė bei instaliacijos „Vartojimo dėlionė“ koncepcijos autorė Laura Petruškevičiūtė.
Apie žiedinės ekonomikos bei darnios aplinkos kūrimą versle ir jo reikšmę kalbės ekologė, VšĮ „Žaliasis taškas“ atstovė Vaida Griškevičienė.
Norinčiųjų pasitikrinti savo „žaliąsias“ žinias lauks nuotaikingas protmūšis „Įdomiai apie žaliąjį kursą“.
Konferenciją-diskusiją „Europos žaliasis kursas: aktualijos ir perspektyvos“ organizuoja Kauno kolegijos Verslo fakulteto Vadybos ir teisės katedra kartu su Kauno Europe Direct informacijos centru.
REGISTRACIJA vyksta iki spalio 20 d. Užsiregistravusiems dalyviams elektroniniu paštu bus atsiųsta prisijungimo prie konferencijos nuoroda.
REGISTRACIJA
Konferencija vyks nuotoliniu būdu, naudojant Google Hangout Meet vaizdo konferencijos įrankį.
PROGRAMA
Po renginio elektroniniu paštu bus atsiųsti dalyvavimo sertifikatai.